מחירון המדיה

הסבר קצר על מחירון המדיה

יצרנו את מחירון המדיה מתוך צורך הכרחי, מצד אחד לרווחת לקוחות המעוניינים לדעת כמה עולה מוצר או שירות מסוים למטרת מיתוג העסק שלהם ומצד שני לרווחת מומחים וספקי שירותים אשר לא בטוחים כמה עליהם לגבות מלקוחות.

המחירים המוצגים במחירון המדיה הינם מחירים ממוצעים אשר משכללים את המחיר הנמוך והגבוה הקיימים בשוק כיום נכון לשנת 2018. אנו משתדלים לעדכן את המחירים כל שנה.

הציעו את המחירים שלכם

תמחור המוצרים והשירותים השונים המוצגים באתר המדיה, נאספו בקפידה רבה מרחבי הרשת. במידה ומצאתם כי מחיר X אינו משקף את מחירי השוק, אתם מוזמנים לכתוב לנו ונשקול לעדכן את התמחור. במידה ומצאתם שחסרים מחירים של מוצרים / שירותים מסוימים בקטגוריה כלשהי, שוב, מוזמנים להציע ונשמח לעדכן.

בשלב זה יצרנו מחירון עיצוב לדיגיטל המספק מחירים של עיצוב אתרים, דף נחיתה, באנרים וכו'. מחירון עיצוב גרפי לפרינט המספק מחירים של קטלוגים, ברושורים, עיצוב לוגו ועוד. מחירון בתי דפוס המספק מידע כמה עולה להדפיס מעטפות, כרטיסי ביקור, רולאפ והרשימה עוד ארוכה. מחירון צילום שמציג עלויות של צילומי הריון, צילומי תדמית לעסקים ועוד.. בהמשך נעדכן מחירונים נוספים.

אין ספק שתמצאו ברחבי האינטרנט מחירונים רבים. היתרון של מחירוני המדיה הוא שכאן תראו מחירונים בתחומי המדיה הדיגיטלית והמודפסת בלבד. בכל מקרה, ההמלצה שלנו היא לעשות סקר שוק ולהשוות כשניים עד שלושה מחירונים ברשת על מנת לקבל טווח מחירים נכון. ההמלצה השנייה היא המשפט הידוע לכל: "מה שזול בסוף יוצא יקר".

סגירת תפריט