הפרסום באתר המדיה הינו חינמי בשלב זה.

שימו לב! רק עסקים מתחומי המדיה הדיגיטלית והפיזית יכנסו לאתר.

תמונת לוגו (גודל לפחות 300 פיקסל רוחב) יש לשלוח למייל: info@hamedia.co.il

נא מלאו פרטים:

מה נותן פרסום חינם באינדקס עסקים - המדיה

 • אינדקס עסקים ממוקד – אתר המדיה הינו אינדקס עסקים המותאם במיוחד למי שקהל היעד שלו הוא בעלי עסקים הרוצים למתג עסק חדש. מכאן שהעסק שלכם יופיע בין עסקים מתחומי המדיה בלבד כגון: קידום אתרים, גרפיקאים, שילוט, בתי דפוס, ווידאו, אנימציה ועוד… סביר להניח כי מי שנכנס לאתר המדיה, צריך את השירותים שלכם.
 • יותר כניסות לאתר שלכם – העסק שלכם יקבל דף ייחודי הכולל בין השאר קישור לאתר אינטרנט שלכם מה שיגרום לכך שיהיו לכם יותר כניסות לאתר.
 •  פרסום חינם – הוספת אתר למאגר המומחים שלנו היא חינמית בשלב זה, נצלו את זה ותחסכו בעלויות! משבוע לשבוע אתר המדיה גדל ומתרחב ומצטרפים אליו נותני שירותים נוספים. אל תישארו מאחור.
 •  הגדלת כמות הפניות אליכם – אתם מקבלים דף משלכם עם קישור שלכם הכולל את כל פרטי העסק החשובים לצורך יצירת קשר. כולל שעות פעילות ומיקום העסק על המפה.

הסבר על מילוי טופס פרסום עסק באתר המדיה

 1. שם העסק – כתבו את שם העסק כפי שמופיע באתר שלכם ללא תוספות מיותרות.
 2. אימייל – כתבו כתובת דואר אלקטרוני אליה תרצו שיחזרו אליכם לשליחת הודעות.
 3. טלפונים – כתבו בטלפון 1 את המספר הראשי שבו יוכלו להשיג אתכם. אם יש לכם מספר נוסף תוכלו לרשום גם אותו.
 4. פרטים אודות העסק – כתבו פרטים על השירותים שאתם מספקים בהרחבה, ספרו על עצמכם ונסו לשכנע את הגולשים למה כדאי להם לפנות דווקא אליכם. מומלץ ביותר! לרשום טקסט מקורי ויחודי ולא מועתק מהאתר שלכם ובטח שלא ממקור אחר.
 5. קישור לאתר אינטרנט – קישור לאתר שלכם או לדף נחיתה שברשותכם. יש לרשום את כתובת אתר מלאה.
 6. מיקום העסק – רשמו כתובת מלאה. במידה ואתם נותנים שירותים לכל הארץ או לחו"ל,  רשמו רק שם עיר כדי שידעו היכן אתם ממוקמים על הגלובוס. ציון מיקום העסק, תורם לאמון של הגולשים בכם.
 7. שעות פעילות, חניה, הערות – ככל שתרשמו יותר פרטים, כך תעזור יותר למי שמעוניין בשירותים שלכם.
 8. תמונת לוגו – ודבר אחרון אך חשוב ביותר הוא לצרף תמונה של הלוגו שלכם דרך המייל: info@hamedia.co.il על מנת שהלוגו לא יוצג בצורה מטושטשת, השתדלו לשלוח לנו לוגו ברוחב של לפחות 300 פיקסל או יותר.
סגירת תפריט