קידום אתרים – עשה זאת בעצמך חלק 1

קידום אתרים - עשה זאת בעצמך חלק 1

הוספת אתר חינם לאינדקס אתרים

אכן, קידום אתרים זה עסק למקצוענים. אם זאת ולמרות הכל ישנם מספר דברים שבתור בעלי עסק ובעלי אתר אינטרנט ברשת, תוכלו לבצע בעצמכם. אחד הדברים שיכולים לעזור לכם הוא להוסיף את האתר שלכם לאינדקסים של מומחים דוגמת אתר המדיה. באתר המדיה תוכלו להוסיף  את אתרכם חינם דרך הקישור הבא: הוסף אתר חינם.

היות והפרסום הוא חינמי, לבעלי עסקים ישנה נטייה לשכוח שהעלו בעבר את האתר שלהם למאגר כלשהו וכעבור זמן מה, הם שינו פרטים ואז הפרטים שלהם שמופיעים באתר המפרסם כבר לא רלוונטיים. לכן חשוב תמיד לעדכן.

שימו לב! אתר המדיה מפרסם רק מומחים בתחום המדיה הדיגיטלית והמודפסת. אתרים שאינם קשורים לתחומים אלו, לא יתפרסמו.

מה היתרונות בהוספת אתר חינם לאתר המדיה?

  1. הגדלת הנראות – כאשר אתם מוסיפים את האתר שלכם למאגר מומחים, אתם מגדילים את הנראות שלכם ברחבי האינטרנט. לדוגמה: אם אתם מעצבים גרפיים עצמאיים או שיש לכם סטודיו למיתוג, כאשר אדם יחפש בגוגל אחר ביטוי רלוונטי כמו גרפיקאים, הוא יגיע בין כל התוצאות גם לקטגוריה של עיצוב גרפי באתר המדיה ובה גם אתם תופיעו. נכון להיום יוני 2018 בביטוי גרפיקאים בגוגל תמצאו את אתר המדיה בדף הרביעי. כמובן שדבר זה יכול להשתנות לטובה או לרעה. אין לנו שליטה בכך.
  2. קישורים חיצוניים – ככל שיש לאתר שלכם יותר קישורים חיצוניים מאתרים אחרים אשר מקשרים לאתר שלכם, כך גוגל 'רואה' שהאתר שלכם חשוב יותר. אך שימו לב שאתם מפרסמים רק באתרים רציניים ורלוונטיים, כי קישורים מאתרים 'רעים' לא בהכרח יעזרו לכם ואף יכולים להזיק לכם. אתרים 'רעים' הם אתרים ש'מפוצצים' בקישורים ובמיוחד בקישורים שלא רלוונטיים לנושא החיפוש של הגולש ולתוכן שמופיע באותו עמוד, אתרים עמוסים בפרסומות שמפריעות לגולש במיוחד אם הם קופצות בחלון נפרד מה שנקרא popup, אתרים שהעיצוב שלהם 'שבור' – חלקים מהאתר עולים על חלקים אחרים באתר, אתרים לא נגשים ולא נוחים לניווט, אתרים שמתעסקים בתכנים בעייתיים כמו פורנו, ויאגרה והימורים. באתרים כאלו אתם ממש לא רוצים שיופיע קישור שלכם.

מה המודל העסקי מאחורי אתרי אינדקס חינמיים?

  1. בדרך כלל פרסום חינמי באינדקס אתרים, אמנם יכניס אתכם למאגר אך ככל שיתווספו יותר עסקים, מיקומכם יהיה מאחור ויהיה קשה יותר להגיע אליכם. לכן, כמו בלוח מודעות תהיה לכם אפשרות לקדם את האתר שלכם למקומות הראשונים באינדקס ע"י תשלום חודשי. אתר המדיה כרגע עובד במתכונת חינמית עד להודעה חדשה.
  2. פרסומות – אתרים אלו בדר"כ מציגים מודעות של גוגל שמוצגות בהתאם לתוכן המופיע באותו עמוד. בעלי האתר מקבלים אחוז קטן עבור כל הקלקה של אדם כלשהו על באנר שמופיע באתר שלהם.

קידום אתרים באתר המדיה

אם אתם רוצים להשתמש בשירותיהם של מקדמי אתרים מקצועיים, באתר המדיה תמצאו מגוון חברות במחירים משתנים. עבור למאגר מומחים בקידום אתרים.

סגירת תפריט