ראשי עיצוב אתרים מאמרים אחסון אתרים צור קשר
מאמרים ומדריכים > טיפים והערות לעיצוב אתר אינטרנט

עיצוב אתרים - מה מתאים לך?

אתרים רבים מחליפים ומרעננים את עיצובם מידי פעם, הדרך השכיחה ביותר היא ע"י התסכלות על המתחרים ולנסות להשתדרג מהם. לכן אין גיוון בדר"כ בין אתרים שונים. האמת שלפעמים אתר השונה והמיוחד יעשה בשבילכם את העבודה. ולאו דווקא אתר ססגוני או מושקע, אלה אתר פשוט ונוח לשימוש יכול לגרום לאווירה שונה ונעימה לגולשים. לכן כאשר אתם ניצבים מול השאלה לאיזה עיצוב להחליף או עלי להתאים את האתר בדקו זאת עם מספר חברות, בדקו את עבודתיהם הקודמות ותראו אם סגנון העיצוב מתאים לכם.

עיצוב לעסק אינטרנטי

סוד ההצלחה בעיצוב לעסק אינטרנטי לדוגמא: אחסון אתרים. היא הפשטות וחוסר עומק הצבעים. האמת שכל אתר אחסון טוב תמצא בו צבע אפור דומיננטי כדי שהגולשים יהנו מהגלישה באתר. עסקים רבים אף גם אוהבים לגוון ומוסיפים גוונים חדשים לעיצוב ואף אנימציות מושכות אשר כביכול אמורות למשוך את הקונים אך סוד ההצלחה הוא כמה שפחות בלאגן לעיינים, יגרום הנאה ללקוח הפוטנציאלי. כאשר אתם מעוניינים לעיצוב עסק אחסון בדקו את האפשרויות שעומדות בפניכם והתחילו במשהו קטן ופשוט שיהיה הקונספט שלכם להמשך הדרך. בכל מקרה הימנעו מהעמסת יתר על הגולש ובכך תרוויחו.

עיצוב לאתרי ילדים ופורטלי נוער

כאשר אתם מעוניינים למשוך בני נוער ואף ילדים הקפידו על מראה ססגוני, המושך הרבה תשומת לב, הוספת שמע לא תזיק. כמובן שיש חלק עיקרי לתוכן אך ההתרשמות הראשונית חשובה לא פחות. נסו להראות ייחודיות וססגוניות, ואף לשלב את הילד בחווית הגלישה ע"י משחק פלאש בעיצוב. הייתי מציע לכם לדאוג שיעמוד לרשותכם צוות אמין שמבין את המטרה בשביל אתר מהסוג הזה.אם בחרתם ללכת על עיצוב מהסוג הזה אל תתפשרו על בינוני, תלכו על הטוב ביותר כי התרשמות ראשונית באתר קובעת את המשך הדרך בשוק.

עיצוב לאתר תדמיתי

עיצוב של אתר תדמיתי הינו קטן קומפטי אך לא פשוט. ככל שהעיצוב קטן יותר ההתייחסות לפרטים הקטנים גדולה יותר ולכן העבודה נעשית קשה ומפרכת. לכן כאשר אתם מעוניינים באתר תדמיתי חדש שימו לב שלפניכם עומד צוות רציני בעל סבלנות בשביל שהאתר שלכם יציג אותכם בצורה שמותאמת לכם והטובה ביותר. אם לבסוף בחרתם בחברה מסוימת נסו לבדוק עבודות של אתרים תדמייתים קודמים והמלצות ממכרים. אם לא השתכנעתם עברו ובדקו חברה חברה.

מקור המאמר: אתר מאמרים | כותב המאמר: נאור בקאל


חזור למעלה
© כל הזכויות שמורות ל'המדיה' | עיצוב אתרים - גרייס דיזיין