ראשי עיצוב אתרים מאמרים אחסון אתרים צור קשר
מאמרים ומדריכים > קידום אתרים למתחילים

קידום אתרים למתחילים

 

הגדר את צרכיך:

למה אתה רוצה להיות במקום הגבוה ביותר בתוצאות של גוגל? האם זו תחרות? האם זה המקצוע שלך? בתחרות, אתה יכול לבנות אתר לא מסודר ופשוט. אם אתה עושה זאת כמקצוע ו/או לטובת אתרך הפרטי, זה קצת יותר מורכב. בכל מקרה - הבן את צרכיך.

תגיות מטא:

כן שמענו מיליון פעמים שגוגל לא קורא תגיות מטא. אז מה?! אתרים רבים מאותרים על ידי גוגל על ידי מילוי תגיות מטא. עשה חיפוש בגוגל על איזה נושא שתרצה. גלוש לאתר הראשון. לחץ על הכפתור הימני של העכבר איפה שהוא בדף שפתחת ובחר ב view source. אתה יכול לראות, שהכותרת שבעמוד תוצאות החיפוש היא הכותרת שקיימת בתגיות הMeta.
האם אתה לא מעוניין להיות הקובע של הכותרת שגוגל יראה כשהקליינט שלך מחפש את אתרך?


תן להם לדעת מה אתה רוצה:

כן, פשוט כמו שזה נשמע. כשסוכן של גוגל (או כל של מנוע חיפוש אחר) מגיע לאתר שלך, אתה צריך להקל עליו. אחד מהדברים הוא לא להשתמש בקבצי פלאש. בלי קישורי גאווה סקריפט (הוא לא יודע לקרוא אותם). שמור על פשטות, שמור על מבנה נכון, קשר את כל הדפים שתחת עמוד הבית אל עמוד הבית, הוסף מפת אתר (והוא ישתמש בה כמורה דרך), כתוב טקסט רב ככל האפשר, טוב ורציני.

עשה שימוש בkeywords:

בלי לרמות! אכן, עליך להשתמש במילות המפתח בכל מקום אפשרי, אך שמור על האמינות. {אל תעשה|המנע מלעשות בהן שימוש יתר. גוגל מזהה את דחיסת המילים. אם יש לך את מילת המפתח על כל ארבע מילים שונות, אתה בטוח בדרך למקום גבוהבגוגל. בדוק את דחיסות, על ידי כלי שבודק דחיסויות באינטרנט.


החלפת קישורים:

דירוג האתר שלך (שאותו תוכל בקלות לראות על סרגל הכלים של גוגל או בעזרת כלי בדיקה ברשת) מתעדכן אחת ל3-5 חודשים. הדירוג מחושב באצמעות נוסחה לא כל כך מורכבת. כדי לעשות זאת יותר פשוט, אנו ממליצים: להחליף קישורים עם אתרים שונים. המנע מטופסי הרשמה של מנועי החיפוש. במקום זאת, קישור טוב (= קישור מאתר שעוסק באותו נושא כמוך או קישור מאתר עם ac/gov/org בכתובת שלו, או אתר שהוא אינדקס ידני, דוגמת דמוז) יקרא למנוע החיפוש לאנדקס את האתר שלך בצורה מהירה יותר. בקש מאתרים שונים לקשר אליך, ואתה קשר אליהם. בקש מהם תמיד לקשר אליך על ידי אותה כתובת URL, ואותה כותרת (טקסט מקשר).

היזהר מאתרים שאינם בתחום שלך: אל תחליף קישורים עם אתרי קזינו ופורנו, אלא אם בזה עוסק האתר שלך. גוגל עלול להעניש אותך.

שים דגש לרגש:

אופטימיזציה למנועי חיפוש, קידום ושיווק של אתרים זה עניין של רגש. אתה צריך להיות רגיש לגוגל. חפש את האתר שלך, וודא תקינות קוד האתר תראה מה המתחרים עושים, אל תהסס לבדוק משהו שונה. זכור - הרשימות השחורות של גוגל ממתינות לאתר שלך, אל תספק להן סיבה ליצור קשר עם הדומיין שלך.

מקור המאמר: אתר מאמרים | כותב המאמר: למידע נוסף בקרו באתרנו:
מפתח לרשת | הקמת אתרי אינטרנט || עיצוב אתרי אינטרנט || בניית אתרי תדמית

 


© כל הזכויות שמורות ל'המדיה' | עיצוב אתרים - גרייס דיזיין